\"random
Επιλέξετε το εικονίδιο για να στείλετε email μέσω της φόρμας επικοινωνίας
ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ 28213 41601-4
ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΝΑΤΑΣΑ2821341601
ΠΑΤΡΙΚΑΚΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ28213 41603
ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ ΣΟΦΙΑ2821341602
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ- 28213-41633
ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ28213 41633
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ28213 41633
ΚΕΡΠΕΤΖΉΣ ΧΡΉΣΤΟΣ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ 28213-41766
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ 28213 41799, 41714
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41681
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ28213 41799
ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΗΜΟΥ 28213-41640
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ28213 41640
ΕΙΔΙΚ-ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 28213 41684-3
ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ 28213 41623-25
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ28213 41624
ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ28213 41625
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ28213 41624
ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ28213 41622
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΒΙΡΑ2821341625
ΧΑΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ28213 41623
ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ & ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΗ 28213-41767
ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ28213 41767
ΠΟΛΕΜΑΡΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ28213 41758-4
ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ28213 41764
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 28213 43714
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ28213 43714
ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ28213 43711
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 28213 43803
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
ΜΑΖΑΡΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ28213 43804
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΙΣΟΥ 28213 41412
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΙΣΟΥ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ28213 41400
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 28213 43900, 28213 43911
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ28213 43900
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 43911
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 28213 41100, 41121, 41122
ΦΑΛΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΑΒΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41121
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΝΕΑ ΚΥΔΩΝΙΑ
ΦΕΛΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41122
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΔΑΣ 28213 41200-2
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΔΑΣ
ΣΑΚΟΥΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2821341200
ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ28213 41202
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΟΜΗΣΗΣ (ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ) 28213 41238
ΛΑΚΙΩΤΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ28213 41220
ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41609
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ28213 41636-4
ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ28213 41234
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΗ28213 41215
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41219
ΒΙΤΤΩΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ28213 41237
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - ΓΚΡΑΤΣΙΑ - ΡΕΓΓΙΝΑ28213 41217
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ28213 41228
ΚΕΛΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ28213 41212
ΚΛΩΝΙΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2821341216
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ28213 41238
ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ28213 41214
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΕΛΕΝΗ2821341230
ΝΙΟΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ28213 41223
ΠΑΝΤΕΛΕΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ28213 41232
ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ41213 41224
ΠΑΤΡΙΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ28213 41235
ΠΟΛΕΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ28213 41229
ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ28213 41231
ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ28213 41218
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41227
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ28213 41213
ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2821341222
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ28213 41230
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΕΠ (ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ)-ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ 28213 41800 -7
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ28213 41762
ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΚΑΛΙΟΠΗ28213 41800-7
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝΩΝ. ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΑΙΔΕΙΑΣ , ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ , ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 28213 41690-1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ28213 41690
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΑ 2821341684
ΤΣΟΝΤΟΥ ΑΘΗΝΑ28213 41647
ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ 28213 41613
ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΡΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ28213 41610
ΨΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ28213 41795
ΒΟΛΤΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ28213 41790-2
ΖΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2821341790-1
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41613
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2821341790-1
ΤΜΗΜΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΩΝ 28213-41661-63
ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ28213 41662
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ28213 41663-1
ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41663-1
ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΡΕΤΗ28213 41663-2
ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213-41774
ΜΑΣΤΟΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ28213-41774
ΜΠΟΡΑΚΗ ΜΑΥΡΙΔΑΚΗ ΘΕΑΝΩ28213 41663-2
ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝ.ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΜΕΑ ΚΑΙ ΙΣΟΤΗΤΑΣ 28213 41691
ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ28213 41691
ΒΡΑΧΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ28213 41695-1
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ28213 41225
ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ2821341640
ΛΙΟΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2821041600
ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2821341694
ΦΟΥΦΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ 28213 41785
ΠΕΡΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ28213 41610
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ28213 41785-1
ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ2821341685
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 28213 41762
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΟΛΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2821341642
ΑΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41758-3
ΒΕΡΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ28213 41757-4
ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41650
ΒΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ28213 41757-3
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ28213 41677-3
ΓΛΥΤΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ28213 41756-2
ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ28213 41760-2
ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ28213 41650
ΚΑΙΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ28213 41756-5
ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ28213 41761-2
ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41757-2
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41677-1
ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ28213 41775
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ28213 41759-4
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ28213 41760-1
ΚΥΜΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41756-3
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΡΕΤΗ28213 41759-1
ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41650
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ28213 41761-1
ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ28213 41759-2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ28213 41760-3
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41759-7
ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΙΡΗ2821092000
ΜΟΥΡΙΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ28213 41756-4
ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ28213 41757-1
ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ28213 41756-6
ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ28213 41697-2
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ28213 41758-2
ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΕΡΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ28213 41676
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ28213 41758-1
ΠΛΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ28213 41756-8
ΣΙΩΜΠΟΥ ΑΓΛΑΙΑ28213 41760-4
ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ28213 41759-5
ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ28213 41759-3
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41650
ΤΣΙΜΠΕΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ28213 41759-6
ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΝΑ28213 41677-2
ΤΜΗΜΑ ΔΑΠΑΝΩΝ 28213 41759
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ 28213 41758
ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41757-2
ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗΣ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ 28213 41650-51
ΤΜΗΜΑ ΕΣΟΔΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ 28213-41756
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ2821341756
ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΙΡΗ2821092000
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ2821341756
ΤΜΗΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ 28213 41677
ΠΕΡΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ28213 41676
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ 28213 41761
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ,ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 28213 41777 -15240
ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ28213 41778
ΒΑΜΒΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41211
ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ28213 41778-4
ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ2821341777
ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 28213 41778
ΚΟΠΑΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ28213 41778-2
ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ28213 41778-4
ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ - ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ 28213 41780
ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ28213 41780-3
ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ28213 41780
ΛΥΒΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ2821341780
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ (ΚΗΠΟΙ) 28213 41770
ΕΥΔΟΥ ΖΩΗ2821341770-1
ΚΑΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41770-4
ΚΟΚΟΤΣΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ28213 41770-5
ΠΟΥΜΠΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΤΙΟΣ28213 41770-2
ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ28213 41770-4
ΤΣΙΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41770-5
ΦΙΩΤΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41770-3
ΤΜΗΜΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ - ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ 28213 41778
ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ28213 41778-2
ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ28213 41778-4
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 28213 41705
ΝΙΚΟΛΟΖΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ2821341643
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ28213 41705
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2821341706
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2821341755
ΜΑΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ28213 41755-2
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ 228213 41641-3
ΛΙΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ2821341643-3
ΠΟΤΑΜΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41642
ΣΑΛΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ28213 41643-2
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ 28213 41706
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2821341706
ΑΝΘΟΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ28213 41755-1
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2821341755
ΜΑΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ28213 41755-2
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 28213 41722
ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ28213 41721
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ28213 41658
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΚΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ28213 41731
ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ28213 41722
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ28213 41724
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41683
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2821341709
ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ28213 41703
ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ28213 41218
ΤΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41615
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΨΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΒΛΕΨΕΩΝ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 28213 41683
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41683
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ28213 41729
ΒΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ28213 41725
ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ28213 41714
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41683-2
ΚΟΚΚΑΛΑΚΗ ΘΕΑΝΩ28213 41717
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41734
ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ28213 41682
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ28213 41730
ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ28213 41660-1
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ28213 41715
ΤΑΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ28213 41660-2
ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 28213 41700
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ28213 41701
ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ28213 41703
ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ28213 41700
ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ28213 41702
ΡΟΔΟΜΑΓΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ28213 41704
ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ-ΤΜΗΜΑ 28213 41731
ΒΑΚΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ28213 41731
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41728
ΓΚΙΑΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ28213 41218
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ28213 41681
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41726
ΛΥΓΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ28213 41720
ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ2821341719
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ28213 41725
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ28213 41723
ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ282134233
ΣΥΡΑΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ28213 41681-1
ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ28213 41681-3
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ 28213 41709
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ28213 41710
ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2821341709
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ28213 41713
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ28213 41710
ΨΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 28213 41649
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ28213 41649
ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ28213 416449-2
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41648
ΤΣΌΝΤΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 28213 41645
ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ28213 41645
ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 28213 41646
ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ28213 416449-2
ΠΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41607
ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ28213 41648-2
ΚΑΚΑΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ28213 41646-3
ΦΟΥΡΦΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41646-1
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ28213 41646-2
ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ 28213 41666
ΜΙΧΑΗΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ28213 41666
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ-ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ 28213-41697
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41672
ΠΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28213 41607
ΚΑΤΣΑΦΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2821341671
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 28213 41616-7
ΑΔΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ28213 41611
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28213 41616
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ2821341618
ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ28213 41617
ΔΡΑΚΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ28213 41617
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙOΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ 28213-41621
ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6937036223
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ28213 41621
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ28213 41619
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 28213-41619
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ28213 41764
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ28213 41621
ΚΕΛΑΙΔΗ ΚΙΚΗ28213 41619
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ28213 41619
ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ-ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ 28213 41670-4
ΑΓΙΩΤΑΚΗ ΟΛΓΑ28213 41673-1
ΓΕΖΟΥΕ ΘΕΟΔΩΡΑ2821341635
ΚΑΤΣΑΦΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2821341671
ΛΥΡΩΝΗ ΑΝΔΡΕΑΝΗ28213 41674
ΤΡΙΛΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ2821341670-1
ΤΥΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ2821341670-2
ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 28213-41678
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ 28213 41791
ΜΠΑΓΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ28213 41793
ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ28213 41794-2
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ28213 41794
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ-ΜΗΤΡΩΟ ΑΡΡΕΝΩΝ (ΓΡΑΦΕΙΟ) 28213-41791
ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ28213 41792
ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41791-2
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ28213 41791-1
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ28213 41791-3
ΠΑΡΑΔΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ28213 41792
ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ (ΓΡΑΦΕΙΟ) 28213-41781-3
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΥΤΕΡΠΗ28213 41781-2
ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ28213 41781
ΦΩΣΤΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ28213 41784
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2821341782-2
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ (ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ) 28213-41635
ΜΠΕΛΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ28213 41800
ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ2821341636-2
ΜΠΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ28213 41636-3
ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΔΗΜΟΥ
ΔΕΔΙΣΑ 2821091888
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΔΕΥΑΧ 28210- 36250
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 28210-92294, 28210-92419, 28210-36190
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ 28210-23360
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 2821341746
ΜΠΑΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ28213 41641
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π 28213 41629-31
ΚΕΠΠΕΔΗΧ-ΚΑΜ 2821034200, 2821034210, 2821026100
ΚΥΔΩΝ Α.Ε. 2821073337